Opinia o produkcie RĘKAWICA KESSA DO ZABIEGU HAMMAM
Data napisania recenzji: 04-02-2013
Opinia o produkcie: Rękawica jest super!!!Ciało po peelingu za pomocą tej rękawicy jest gładziutkie, lepsza niż peelingi w kremach. Naprawdę polecam.
Autor recenzji: Joanna
Ocena produktu:
Średnia ocena (5/5):
Wszystkich recenzji produktu: 10
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
